ApiMiodek.pl Blog 4 urodziny ApiMiodek..... !

4 urodziny ApiMiodek..... !

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Tak

 

 

Jesteśmy już obecni również i w Waszych domach 4 lata, dzięki naszemu sklepowi i sprzedaży na allegro.pl

 

Nic jednak nie przebije radości, jaka nam dajecie, po zakupach w komentarzach i mailach, jakie otrzymujemy od zadowolonych klientów, którzy jednoznacznie stwierdzają, ze pierwszy raz tak naprawdę posmakowali jak smakuje prawdziwy miód pszczeli !

 

Przez te 4 lata zdarzyło sie dużo....

 

......od sprzedaży na allegro, doszliśmy do swojej witryny internetowej i własnego sklepu internetowego :)

 

Dzięki temu staliśmy sie niezależni od serwisu allegro, co dało nam możliwość dotarcia z nasza ofertą również poza granice naszego kraju.

 

Sukcesem niewątpliwie największym dla mnie, jest to, ze możemy bez obaw produkować miód i rozwijać pasiekę, bo wiemy że produkt który wyprodukujemy trafi bezpośrednio do klientów, nie zmieniony, nie mieszany, taki jakim go pozyskaliśmy z ula, zachowując przy tym wszystkie swoje właściwości.

Zrealizowaliśmy przy tym również jedno ze swoich marzeń:

 

Dzięki Wam Drodzy Klienci nie jesteśmy zdani na łaskę, albo nie łaskę firm hurtowo skupujących miód i produkty pszczele. Dzięki temu, że jesteście z nami możemy stawiać czoła urodzajom, czy nieurodzajom od których niestety jak wszyscy rolnicy, tak i my w branży pszczelarskiej jesteśmy uzależnieni.

 

Swoistego rodzaju kooperacja zachodząca pomiędzy Wami a nami, mamy nadzieję, ze każdej ze stron przynosić będzie wymierne korzyści, a zadowolenie na twarzy każdego smakosza naszego miodu w trakcie jedzenia, będzie utrzymywać się jak najdłużej.

 

Bardzo się cieszę, że swoja pracą możemy pomagać, a nawet  niektórym osobom spełniać marzenie zjedzenia choć jeden raz jeszcze takiego miodu jak przed laty za czasów dzieciństwa.

 

Pozdrawiam


Piotr Gierula

 

Produkty polecane

Newsletter
Powiadomienie świeże miody w sprzedaży!
captcha
Regulamin
Wpisz swojego maila, a powiadomimy Cię o świeżych miodach w sprzedaży